Przejdź do głównej zawartości

5 powodów dla których Twoja dziewczyna powinna grać. W gry. *


1) Agresja skierowana ku wirtualnemu wrogowi.
Ona wraca do domu i aż paruje ze złości. Szuka niewinnej ofiary na której można by się wyżyć. Rozszerzone nozdrza, zaciśnięte pięści i na pytanie jak minął dzień rzuca "wszystko w porządku." - rzecz jasna, z kropką nienawiści na końcu. Pytasz dalej przechodząc przez fazę "domyśl się" dochodzimy do postawy założonych rąk i lada moment wylądujesz na kanapie. Nie, nie po to żeby razem oglądać dobry meczyk. Na noc. A teraz wyobraźmy sobie alternatywę... Gdy tylko wchodzi i czujesz podmuch chłodu (niezależnie od temperatury na zewnątrz) rzucasz "Zainstalowałem Duke Nukem... Może chwile pograsz, a ja skocze po czekoladę?". Strzelanki, a najlepiej takie gdzie można biec niczym Rambo i strzelać do wszystkiego co się ruszą, działają jak wentyl bezpieczeństwa. Niezależnie od tego kto był powodem frustracji, gdy usłyszysz z drugiego pokoju "GIŃ PADALCU!" możesz przyjąć, że jednak to nie Ty będziesz celem. Ale o czekoladzie nie zapomnij. 

2) Nuda
Ileż to razy stałeś przed cudownym wyborem co by tu zrobić razem. Tak żeby się nie nudziła. Bo przecież wybierz Kochanie. Ale jak wybierzesz źle, to będe smutna. I to będzie znaczyć że mnie nie znasz. Znajome ciarki już przeszły po grzbiecie? Poszukaj gry, która ją wciągnie. Tak na 40 godzin minimum. Nie chce Ci się? Przelicz ile to dni spokoju. Osobiście polecam gdy na wiele tygodni. Może Diablo? Może Guild Wars? Nawet World of Wordcraft przeżyjesz finansowo, jeśli okaże się że ona naprawdę lubi zbierać te kwiatki.  Pamiętaj, im dłuższe tym lepiej. Sama polecam Skyrim. Znikłam z życia społecznego na wiele długich wieczorów.

3) "A czemu Ty ciągle grasz?!"
Czyli w wolnym tłumaczeniu "Zamiast się mną nie zajmować?!". Masz konsolę? Drugi pad wymyślił ktoś z marudną partnerką. Taka jest moja teoria i będę się jej trzymać. Ona nie musi umieć grać. Pokażmy jej Mario. Skoro kilkulatki dają sobie radę, to wybranka też opanuje. Jeśli nie? Zmień dziewczynę. Serio.
4) "Kochasz mnie? Jak bardzo? A ładnie w tym wyglądam?"

...i sto innych tematów na które - nie oszukujmy się - nie chcesz rozmawiać. Przynajmniej nie tak często. Kobieta Twojego życia szuka wzruszeń? Lubi sobie popłakać? Pokaż jej (i opowiedz dla zachęty czym to się jej Mass Effect. Albo coś równie bogatego w decyzje i 'momenty'. Jeśli będzie kręcić kształtnym noskiem weź ją na sposób. Zacznij sam grać i niby od niechcenia pytań co by zrobiła w takiej sytuacji, gdy nie wiesz czy zabić kroganina.. Albo czy poświęcić tego słodkiego naukowca.. Kobiety uwielbiają dawać rady innym ludziom. Same ich nie znoszą, pamiętaj. Z lekkim zażenowaniem przyznaję, że autorka niniejszych rad sama momentami dostawała jakiejś niewytłumaczalnej alergii i szkliły jej się oczy. No i czyż to niecudowne gdy możesz się ekscytować nowym dodatkiem do ulubionej gry a nie masz przed sobą spojrzenia pełnego pustki? Nikt Ci nie zanie ziewać w nos, zerkając ukradkiem na nowy odcinek Chirurgów.

5) Gwiazdka
Za dni kilka Mikołajki..a potem Gwiazdka. Gdybym dostała od ukochanego wyczekiwaną grę z karteczką: "Żebyś miała w co skopać mi tyłek" to chyba zdecydowałabym się go poślubić. Ty, drogi czytelniku, możesz pozostać przy mniej drastycznych postanowieniach.

*Rzecz jasna litania powyżej może dotyczyć siostry, przyjaciółki, pani od polskiego i woźnej. Jeśli je lubisz. Oczywiście, nie koniecznie w Tomb Raider.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Odcinek 104 - Sprzedaż gier w Polsce

Dość nietypowo zaczynamy ten miesiąc. Otóż porozmawiamy sobie o sprzedaży gier w Polsce. Dowiecie się, że nie zawsze gra, która jest nowa, jest faktycznie nowa. Czy sprzedawca faktycznie sprzedaje Wam grę, która jest lepsza, czy może został opłacony przez firmy wydawnicze ? Na końcu opowiemy o historiach, prosto ze sklepu, po których poleciały łzy szczęścia. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, żeby nigdy nie kupować ulepszonej gwarancji.
W odcinku:  Kodi na Xbox One
Kijek Prawdy

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Sprzedaż gier w Polsce

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A

Odcinek 124 - Fallout 76

No i w końcu udało nam się pograć w najnowszego Fallout'a 76. Jak pewnie wszyscy już czytali jest to bardzo słaba gra, mocno zabugowana, z wielkimi problemami technicznymi i mechanizmami które się wykluczają. Ale czy na pewno tak jest, czy wejście serii w tryb online było złym pomysłem i czy gra faktycznie jest aż tak słaba ? Poza tym, byliśmy w kinie na nowym filmie Vegi, czyli Plagi Breslau, graliśmy w online RDR2 oraz opowiadamy jak się bronić przed kradzieżą konta na PSN. I pamiętajcie....War Never Changes.
W odcinku:  Plagi Breslau
Bohemian Rhapsody
RDR2 online

Kącik Ogrodnika:
Titanfall za 15 zł
Jak ochronić swoje konto przed kradzieża?

Temat główny:
Fallout 76

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A

Odcinek 129 - Apex Legends

To będzie na prawdę nietypowy odcinek, ponieważ udało Nam sie po raz pierwszy spotkać na żywo w pełnym składzie i nagraliśmy z jednego mikrofonu. Oczywiście było dziwnie, nietrzeźwie, ale na pewno konkretnie, dlatego głownym tematem jest Apex Legends. Czy mamy grę z którą może konkurować Fortnite ? Oprócz tego omawiamy sporą ilość gier multiplayerowych, w które możecie grać na jednej konsoli, byliśmy na Lego Movie 2 oraz graliśmy w fajną alternatywę MTG - Mythgard. Have Fun!
W odcinku:  Gry Multi lokalnie.
Lego Movie 2
Mythgard
Riot: Civil Unrest
Aces of the Luftwaffe Squadron

Temat główny:
Apex Legends

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A