Przejdź do głównej zawartości

5 powodów dla których Twoja dziewczyna powinna grać. W gry. *


1) Agresja skierowana ku wirtualnemu wrogowi.
Ona wraca do domu i aż paruje ze złości. Szuka niewinnej ofiary na której można by się wyżyć. Rozszerzone nozdrza, zaciśnięte pięści i na pytanie jak minął dzień rzuca "wszystko w porządku." - rzecz jasna, z kropką nienawiści na końcu. Pytasz dalej przechodząc przez fazę "domyśl się" dochodzimy do postawy założonych rąk i lada moment wylądujesz na kanapie. Nie, nie po to żeby razem oglądać dobry meczyk. Na noc. A teraz wyobraźmy sobie alternatywę... Gdy tylko wchodzi i czujesz podmuch chłodu (niezależnie od temperatury na zewnątrz) rzucasz "Zainstalowałem Duke Nukem... Może chwile pograsz, a ja skocze po czekoladę?". Strzelanki, a najlepiej takie gdzie można biec niczym Rambo i strzelać do wszystkiego co się ruszą, działają jak wentyl bezpieczeństwa. Niezależnie od tego kto był powodem frustracji, gdy usłyszysz z drugiego pokoju "GIŃ PADALCU!" możesz przyjąć, że jednak to nie Ty będziesz celem. Ale o czekoladzie nie zapomnij. 

2) Nuda
Ileż to razy stałeś przed cudownym wyborem co by tu zrobić razem. Tak żeby się nie nudziła. Bo przecież wybierz Kochanie. Ale jak wybierzesz źle, to będe smutna. I to będzie znaczyć że mnie nie znasz. Znajome ciarki już przeszły po grzbiecie? Poszukaj gry, która ją wciągnie. Tak na 40 godzin minimum. Nie chce Ci się? Przelicz ile to dni spokoju. Osobiście polecam gdy na wiele tygodni. Może Diablo? Może Guild Wars? Nawet World of Wordcraft przeżyjesz finansowo, jeśli okaże się że ona naprawdę lubi zbierać te kwiatki.  Pamiętaj, im dłuższe tym lepiej. Sama polecam Skyrim. Znikłam z życia społecznego na wiele długich wieczorów.

3) "A czemu Ty ciągle grasz?!"
Czyli w wolnym tłumaczeniu "Zamiast się mną nie zajmować?!". Masz konsolę? Drugi pad wymyślił ktoś z marudną partnerką. Taka jest moja teoria i będę się jej trzymać. Ona nie musi umieć grać. Pokażmy jej Mario. Skoro kilkulatki dają sobie radę, to wybranka też opanuje. Jeśli nie? Zmień dziewczynę. Serio.
4) "Kochasz mnie? Jak bardzo? A ładnie w tym wyglądam?"

...i sto innych tematów na które - nie oszukujmy się - nie chcesz rozmawiać. Przynajmniej nie tak często. Kobieta Twojego życia szuka wzruszeń? Lubi sobie popłakać? Pokaż jej (i opowiedz dla zachęty czym to się jej Mass Effect. Albo coś równie bogatego w decyzje i 'momenty'. Jeśli będzie kręcić kształtnym noskiem weź ją na sposób. Zacznij sam grać i niby od niechcenia pytań co by zrobiła w takiej sytuacji, gdy nie wiesz czy zabić kroganina.. Albo czy poświęcić tego słodkiego naukowca.. Kobiety uwielbiają dawać rady innym ludziom. Same ich nie znoszą, pamiętaj. Z lekkim zażenowaniem przyznaję, że autorka niniejszych rad sama momentami dostawała jakiejś niewytłumaczalnej alergii i szkliły jej się oczy. No i czyż to niecudowne gdy możesz się ekscytować nowym dodatkiem do ulubionej gry a nie masz przed sobą spojrzenia pełnego pustki? Nikt Ci nie zanie ziewać w nos, zerkając ukradkiem na nowy odcinek Chirurgów.

5) Gwiazdka
Za dni kilka Mikołajki..a potem Gwiazdka. Gdybym dostała od ukochanego wyczekiwaną grę z karteczką: "Żebyś miała w co skopać mi tyłek" to chyba zdecydowałabym się go poślubić. Ty, drogi czytelniku, możesz pozostać przy mniej drastycznych postanowieniach.

*Rzecz jasna litania powyżej może dotyczyć siostry, przyjaciółki, pani od polskiego i woźnej. Jeśli je lubisz. Oczywiście, nie koniecznie w Tomb Raider.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Odcinek 113 - Inwigilacja w sieci

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy nie jesteście obserwowani albo podsłuchiwani ? Czy wasza kamerka w laptopie Was nie rejestruje albo czy wasz telefon nie nagrywa waszych rozmów ? Dzisiaj spróbujemy sobie odpowiedzieć na to pytanie i poznacie naszą opinię na temat inwigilacji w sieci. Oprócz tego testujemy Alexę, czyli asystenta głosowego od Amazona, gramy w Hunt: Showdown oraz mówimy jak piłka nożna od nowego sezonu wchodzi w system dystrybucji PPV. Zapraszamy!
W odcinku:  Amazone Echo (Alexa)
PPV w footballu w Polsce
Hunt: Showdown
Netflix drożeje ?

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Inwigilacja w sieci

Hejter Zone:
Polsat

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A

Odcinek 95 - Absolver

Dzisiaj będziemy rozmawiać w temacie głownym o dwóch grach. Pierwszą z nich jest Absolver, gra akcji osadzona w realiach fantasy, której sercem jest bardzo rozbudowany system walki w zwarciu. Drugą grą będzie Project 1v1 studia Gearbox Software. Jest to futurystyczny shooter nastawiony na zbieranie i kolekcjonowanie kart. Oprócz tego, dowiecie się o zmianach na steam'ie i przybliżymy Wam nowy tryb - Battle Royal - we Fortnite. A na deser mały komunikat. Samo mięsko!
W odcinku:  Zmiany na Steam'ie
Battle Royal - nowy tryb we Fortnite
Project 1v1

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Absolver

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A

Odcinek 104 - Sprzedaż gier w Polsce

Dość nietypowo zaczynamy ten miesiąc. Otóż porozmawiamy sobie o sprzedaży gier w Polsce. Dowiecie się, że nie zawsze gra, która jest nowa, jest faktycznie nowa. Czy sprzedawca faktycznie sprzedaje Wam grę, która jest lepsza, czy może został opłacony przez firmy wydawnicze ? Na końcu opowiemy o historiach, prosto ze sklepu, po których poleciały łzy szczęścia. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, żeby nigdy nie kupować ulepszonej gwarancji.
W odcinku:  Kodi na Xbox One
Kijek Prawdy

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Sprzedaż gier w Polsce

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A