Przejdź do głównej zawartości

Odcinek 100 - Setny!

  

Trudno w to uwierzyć, ale się udało. Dobiliśmy do 100 odcinków i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Dlatego chcieliśmy podziękować Wam drodzy słuchacze za to, że byliście z nami przez te wszystkie lata i zaprosić Was do naszego "Setnego" odcinka, który jest inny niż wszystkie i jedyny w swoim rodzaju. Enojy your ride!

#100

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'u oraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae
>

Download:  MP3  M4A


Komentarze

 1. Niesamowity odcinek! Życzę 100 kolejnych :) Fajnie, że do nagrania udało się zebrać tak liczną ekipę. Świetnie, że opowiedzieliście o historii podcastu - myślałem, że Krystian był założycielem, a Kali nie nagrywa, bo się pokłóciliście. Jako wasz stały słuchacz mam skromną listę dotyczącą przyszłości:

  - Krystiana proszę o zainstalowanie systemu komentarzy DISQUS (ułatwia komentowanie zalogowanym użytkownikom i jest obecnie standardem, który mają już chyba wszyscy: Rozgrywka, Niezatapialni, Gierkowcy itp)

  - W zakładce "jak nas słuchać" nie bójcie się podać kilku linków (do dziś nie wiem gdzie jest radio, w którym są wasze audycje. Żeby znaleźć stronę internetową Wojtka musiałem włożyć sporo wysiłku)

  - Czasem jak o czymś mówicie zostawcie link w opisie. Pamiętam odcinek z Kali, która opowiadała o pracach nad jakąś grą. Po czasie jest to bardzo trudne do znalezienia.

  - Słowo o statystykach. Skąd są dane podane w audycji? (iTunes, YT, czy archive org). Pytam ponieważ odkąd was słucham mam wrażenie, że nagrywacie z czystej zajawki (bardziej dla siebie). Przykład: Kuldan na stronie RozgrywkaPodcast linkuje w menu do Bezimiennego. Ostatnia wasza aktualizacja to odcinek 81. Szkoda, bo statystyczny słuchacz podcastów słucha więcej niż jednej audycji.

  Na koniec. Jesteście świetni i macie super "flow". Często włączam wasz podcast w drodze do pracy, albo zajmując się w domu dziećmi (bardzo uspokaja i poprawia humor) Bezimienny słuchacz - Michał z Bydgoszczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa. Brak na rozgrywce to mój błąd, ale cóż... Jak sam zauważyłeś, zajawka to nie kliki i suby. W sumie gdy tak popularność rośnie poważnie myślimy czy nie zejść do darknetu.

   Usuń
 2. Dziękujemy bardzo. Co do Disqus'a, to faktycznie musze to ogarnąć przy najbliższej możliwej okazji. Zakładki postaramy się zapełnić i zaaktualizować. Większość jest z archive plus youtube :) Pozdrawiamy Michale!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry odcinek fajnie się was słuchało . Powiem szczerze ze najczęściej słucham wasz Hydepark bo tam zawsze coś ciekawego wyjdzie z szafy :P Krystian z tego co mówisz mieszkasz w uk wiec polecę ci ciekawy sklep który odkryłem jakiś rok temu. Gry sprzedają w preoderze od 39-43 funtów plus grę dostajesz ok 2 dni przed premiera . Jak robisz preodera to najlepiej max 30 dni przed premiera to wtedy jest gwarancja ze gra przyjdzie wcześniej. http://www.simplygames.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! Stronę znałem i nawet z tego co pamiętam coś tam sobie zamawiałem. Jeśli chodzi o kupowanie gier to często korzystam z hotukdeals.com Tam ludzie wrzucają super oferty z całej Anglii i czasami można wyhaczyc coś fajnego za bezcen.

   Usuń
 4. Bardzo się ucieszyłem z "powrotu" Kali! Cenię sobie Jej opinie i bardzo dobrze się ich słucha, bo potrafi zawrzeć dużo skoncentrowanej informacji w kilku zdaniach. Trzeba za Nią nadążać co zmusza szare komórki do szybszej pracy. Wiadomo - 100% kobieta! Odcinek bardzo przyjemny w odbiorze, wesoły i w (prawie) komplecie. Więcej Kali i dajcie Jej kącik do omawiania sprzętu/gry bardziej dogłębnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Odcinek 113 - Inwigilacja w sieci

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy nie jesteście obserwowani albo podsłuchiwani ? Czy wasza kamerka w laptopie Was nie rejestruje albo czy wasz telefon nie nagrywa waszych rozmów ? Dzisiaj spróbujemy sobie odpowiedzieć na to pytanie i poznacie naszą opinię na temat inwigilacji w sieci. Oprócz tego testujemy Alexę, czyli asystenta głosowego od Amazona, gramy w Hunt: Showdown oraz mówimy jak piłka nożna od nowego sezonu wchodzi w system dystrybucji PPV. Zapraszamy!
W odcinku:  Amazone Echo (Alexa)
PPV w footballu w Polsce
Hunt: Showdown
Netflix drożeje ?

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Inwigilacja w sieci

Hejter Zone:
Polsat

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A

Odcinek 95 - Absolver

Dzisiaj będziemy rozmawiać w temacie głownym o dwóch grach. Pierwszą z nich jest Absolver, gra akcji osadzona w realiach fantasy, której sercem jest bardzo rozbudowany system walki w zwarciu. Drugą grą będzie Project 1v1 studia Gearbox Software. Jest to futurystyczny shooter nastawiony na zbieranie i kolekcjonowanie kart. Oprócz tego, dowiecie się o zmianach na steam'ie i przybliżymy Wam nowy tryb - Battle Royal - we Fortnite. A na deser mały komunikat. Samo mięsko!
W odcinku:  Zmiany na Steam'ie
Battle Royal - nowy tryb we Fortnite
Project 1v1

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Absolver

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A

Odcinek 104 - Sprzedaż gier w Polsce

Dość nietypowo zaczynamy ten miesiąc. Otóż porozmawiamy sobie o sprzedaży gier w Polsce. Dowiecie się, że nie zawsze gra, która jest nowa, jest faktycznie nowa. Czy sprzedawca faktycznie sprzedaje Wam grę, która jest lepsza, czy może został opłacony przez firmy wydawnicze ? Na końcu opowiemy o historiach, prosto ze sklepu, po których poleciały łzy szczęścia. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, żeby nigdy nie kupować ulepszonej gwarancji.
W odcinku:  Kodi na Xbox One
Kijek Prawdy

Kącik VR:
N/A

Temat główny:
Sprzedaż gier w Polsce

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'uoraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae>

Download:  MP3M4A